Вітаю Вас, Гість

Шановні Учні!

 В Дніпропетровській та Запорізькій областях проведення ЗНО організує

Дніпропетровський регінальний центр оцінювання якості освіти адреса сайту:  http://dneprtest.dp.ua.

На цьому сайті Ви знайдете подробиці про реєстрацію, підготовку та проведення  ЗНО.

Готуймося до ЗНО на Яндексі https://zno.yandex.ua/ru/mathematics/

ЗНО-2016: особливості проведення

Міністерством освіти і науки визначено деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і набуде чинності після реєстрації в Міністерстві юстиції.

Документом визначено, що зовнішнє незалежне оцінювання в 2016 році буде проведено у період з 05 травня до 10 липня.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як iз чотирьох навчальних предметів.

До програми проведення ЗНО включено тести з 12 навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також тести з іноземних мов - англійської, іспанської, німецької, російської та французької.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (українська мова), а також із математики або історії України (період ХХ - початок ХХІ століття) будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Тестування у 2016 році проводитиметься за програмами ЗНО, затвердженими минулого року

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться у квітні 2016 року. Про це йдеться у відповідному наказі Українського центру оцінювання якості освіти. Зокрема, 2 квітня 2016 року буде проведено пробне тестування з української мови і літератури.  Більш детальна інформація на http://osvita.ua/test/